Technika Kvantového Doteku Matrixu

Svoji práci prezentuji názvem "kvantová masáž" takže by se slušelo objasnit o co vlastně jde 🙂

Ve své podstatě je " kvantování" velice jednoduchá záležitost - naučil jsem se používat svoje vlastní vědomí k ovlivňování reality. Je to umění, které bylo popsáno už ve starých védách, používali to staří mágové, šamani, čarodějové a dnes je to znovuobjeveno a potvrzováno vědci, zabývajícími se kvantovou fyzikou. Zajímal jsem se o tyto věci dlouhá léta, ale praktický návod jak, včetně vlastního prožitku a ověření funkčnosti jsem dostal až na kurzu TKDM Pavla Vondráška. 

Mám zkušenost, že k člověku se vždy dostane ve správnou chvíli ta správná informace, kterou zrovna potřebuje, aby mu bylo pomoženo, aby se dál posunul správným směrem na své životní cestě.

Jsou různé možnosti, jak pracovat s energiemi tak, aby se nějakým pozitivním způsobem ovlivnilo zdraví klienta. Někdo používá Reiki, někdo energii Šambaly, další je biotronik a pomáhá svou vrozenou, nebo vycvičenou schopností předávat bioenergii. Jsou i další možnosti a na internetu se dá najít spousta informací, ale všechny tyto techniky mají jednu věc společnou a ti, co to provádějí, si to ani nemusí uvědomovat, - musí být ve změněném stavu vědomí, čili jejich mozek musí pracovat v hladinách Alfa (8 - 13 Hz).

Takže bavíme se o "kvantování"

V podstatě si stačí uvědomit, že podle výzkumů kvantových fyziků jakákoliv realita neexistuje, dokud ji nezačneme pozorovat. Naše vědomí tvoří naši realitu a to, co pozorujeme nebo vnímáme našimi smysly, reaguje na toho, kdo pozoruje a vnímá. 

Tady je krásné video, které se hodí k tématu. Doporučuji pozorně shlédnout.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Doporučuji i další podobná videa ke shlédnutí a případně i knihy od ruského autora Vadima Zelanda - Transurfing

Vydaných je jich už asi 12 dílů a pokud neradi čtete, jeden šikovný mladík z Brna je předčítá na svém You-Tube kanálu na tomto odkazu.