Reference

Moc jsem Vám chtěla poděkovat za Vaši masáž. Byla neskutečná. Měli jsme se v nějakých pětiminutovkách naučit alespoň 2 minuty psát o svých pocitech a emocích a myslím, že by mně ani 2 minuty nestačily. Netušila jsem, že mé tělo je tak citlivé a moc Vám za to probuzené vědomí děkuji. Doufám, že mne tyto nádherné pocity ještě dlouho neopustí. Dnes už jsem na Vás dala kontakt jedné spolupracovnici, která se již na Vás moc těší a jistě se brzy ozve. Omlouvám se, prosím odpusť mi, miluji Tě a děkuji.
Alena Úlehlová
Petr Kovář poskytuje příjemné a kvalitní masáže celého těla. Díky perfektní znalosti anatomie, různých masážních technik a metod, je masáž v jeho podání dokonalým zážitkem a při pravidelnosti velkou úlevou od bolesti zad. Jeho služby využíváme s manželem již bezmála rok a můžeme jej bez obav vřele doporučit. Velkou výhodou je i možnost docházky až do domu, takže nemusíme řešit přesun ani hlídání našich malých dětí. Nikdy nechybí jeho příjemný úsměv, dobrá nálada, profesionální poradenství a relaxační čajíček. Děkujeme a vřele doporučujeme.
Barbara a Jan Brychtovihttp://www.penzionkrtiny.cz/
Masáže využívám již několik měsíců. Musím podotknout, že jsem před tím na žádné nechodila a s výjimkou krátkých relaxačních masáží v lázních jsem s nimi neměla žádné zkušenosti. Přistupovala jsem k nim proto poměrně bez očekávání. Počínající bolesti v oblasti bederní páteře mě však přesvědčily, že vedle cvičení bych mohla vyzkoušet i tuto možnost. A právě v této době hledání vhodného maséra na mě vyskočily na facebooku Petrovy stránky. Zaujaly mě především tím, jak popisoval průběh masáže a jak se na ni připravit. A tak jsem se objednala. Již po první masáži jsem se cítila o poznání lépe. Kromě vlastního masírování mně Petr ukázal i několik užitečných cviků a u výborného čaje jsme si příjemně povykládali. Od té doby se snažím alespoň jednou za tři týdny masáž absolvovat a užít si příjemné hodinky a půl. Věřím, že se časová i finanční investice vrací v lepší pohyblivosti a hlavně v odstranění bolestivých míst, které mohou pěkně život znepříjemnit.
Marcela Kuchyňkovákuchyma@seznam.cz
Určitě jste se někdy cítili rozlámaní a možná i bez nálady a energie. Moje volba v této situaci byla masáž. A proč ne rovnou maséra až domů? Čekala jsem, že se budu cítit o trošku lépe, alespoň psychicky (vždyť jsem pro sebe něco udělala). Překvapená jsem byla hned na začátku. Předtím se mi nikdy nestalo, že by se mě před masáží někdo tak podrobně vyptal, co chci, co očekávám, jak se cítím a dokonce jaké mám plány a záměry. Ano, čtete správně, myšlenky se dají transformovat do hmoty i přes „obyčejnou“ masáž. Jaké bylo mé přání, si nechám pro sebe. A jaký je váš cíl (sen)? Můžete mu i vy pomoci k posunu do reality a ještě k tomu tak příjemnou formou, jako je skvělá masáž od člověka, který svou práci dělá opravdu srdcem. Přemýšlela jsem, komu bych Petra mohla doporučit a narazila jsem na jinou skutečnost: neznám člověka, kterému bych jeho služby nedoporučila.
Dana Kratochvílová, Čarodějka a designérka životawww.danakratochvilova.cz
Jmenuji se Kristýna Pekárková a jsem maminkou na rodičovské dovolené. Můj syn je velmi náročné dítě a vyžaduje moji neustálou pozornost. Proto nemám moc času na sebe a někam jezdit, je taky velmi náročné. Také z věčného nošení syna mě často bolí záda. Petr přijel až k nám domů, což mi plně vyhovuje. Po jeho návštěvě jsem se cítila velmi odpočatě a zároveň se zaměřil i na místa, která to potřebovala. Byl sdílný a poradil mi různé věci pro zlepšení mého zdraví. Bylo na něm opravdu vidět, jak ho to baví a já se pak mohla uvolnit a masáž si užít. Pokud tedy jako já nechcete ztrácet čas cestováním a věnovat jej raději své rodině nebo koníčkům, určitě Petra oslovte.
Kristýna Pekárková
Masáž byla naprosto super. Už jsem absolvovala spoustu masáží, ale tato byla neuvěřitelná. Cítila jsem se po ní jako znovuzrozená. Petr má obrovský dar a je skutečným odborníkem, hned poznal, kde mám na zádech jaký problém. Jako maminka na mateřské jsem uvítala, že masáž probíhala u mě doma a nemusela jsem nikam cestovat. Petr si donesl vše, co k masáži potřeboval. Na závěr mi poradil pár protahovacích cviků na šíji a pár hmatů na samo-masáž, aby mne tak často nebolela hlava. Už jsme domluveni na pravidelné masáži a to nejen mě ale i mého manžela. Už se moc těšíme na příště.
Veronika Owlethttp://zijemeosobne.cz/
5 P - Příjemný muž - Profesionální přístup - Precizní provedení - Prima prožitky - Propojení těla a mysli. Petrova masáž přináší uvolnění a zklidnění při stresu a fyzickém vypětí. Jeho jemné a plynulé tahy blahodárně zapůsobily na moji celkovou, i duševní pohodu. Umí navodit příjemnou náladu, uvolnit svaly, jeho doteky různé intenzity rozvádí energii do všech buněk těla. Soustředil se i na mé ruce, které si zaslouží pro mě vyjimečnou pozornost. Cítila jsem celkové uvolnění i harmonii. Umí přizpůsobit setkání na míru právě potřebám klienta. Ráda terapii doporučím v mém salonu - každý z nás si zaslouží na chvíli se pozastavit, zklidnit a dopřát si hlubokou relaxaci. Děkuji velmi pěkně 🙂
Táňa Novotná, nehtová designérkaStudio Tanya, Kuřim, nikity1@seznam.cz