Proč?

„Jak jsem se k tomu dostal a proč to dělám?

To je celkem dlouhý příběh. Něco jste se dozvěděli na stránce „O mně“, malinkou část z něj vám povím tady.

Člověk se většinou od dětství vyvíjí v myšlení a názorech. Něco po celý život zůstává stejné, něco se mění a duše někdy padá do temnoty, nebo – a tak by tomu mělo v ideálním případě být stále – stoupá, vlastně vrací se ke své božské podstatě.

Nejinak tomu bylo a je i se mnou.

A jak stále více poznávám lidi, tak to úplně stejně má každý a vlastně ve všem. Protože všichni jsme jedno, pocházíme z jednoty, do jednoty směřujeme a jsme stejní i ve své neopakovatelné jedinečnosti.

V roce 2013 nastal v mém životě zlom a já vím a cítím, že nyní jsem na vzestupu a že tomu tak bude i nadále.

Stejně jako obrovské spoustě lidí, tak i mě moje zaměstnání nepřináší uspokojení. Nebylo to tak vždycky, ale o tom se více rozepisuji jinde. Prostě jsem si řekl, že takovým způsobem života dál existovat nechci. Chvíli jsem přemýšlel co dál a vzhledem ke svým celoživotním zájmům, zálibám a potřebám, jsem si pro začátek udělal masérský kurz. Vím o sobě a odezva lidí, kteří prošli mýma rukama mi to potvrzuje, že pro tuto činnost mám vlohy a cit.

Proto se dál v oboru vzdělávám.

Jaké techniky používám při své práci s vámi klienty, můžete tady lehce zkontrolovat.

petr-kovar@kvantovamasaz.cz
Jsem masér, dornista a bowenista. Během svých terapií používám metodu Kvantového Doteku Matrixu, která dokáže "zázračně" urychlit ozdravné procesy v těle i duši. Můj příběh si přečtěte zde a nebo případně podrobněji zde >>